• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Sadece

   Hidrolik Silindir Üretimi

   Hidrolik silindirler hakkındaki tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0216 394 02 05 no.lu telefonumuzdan bize ulaşabilir veya online olarak teklif alabilirsiniz.

   Sıvı basıncını hareket enerjisine dönüştüren hidrolik silindir, çeşitli çap ve şekillerde üretilerek sanayinin ihtiyacını en uygun şekilde karşılar. Piston mekanizması aracılığı ile açısal ve doğrusal hareketler oluşturabilen silindirleri oluşturan iki ana parça vardır. Piston ve gövdeden oluşan bu parçalar birçok sektörde kullanılır. Vinç, takım tezgahları, asansörler, sanayi tipi robotlar ve çok daha fazlası üzerinde kullanılan silindirler metal endüstrisinin vazgeçilmezleri arasındadır. Kovan, rot, ön kapak, piston, arka kapak, rot başı ve kovan başı gibi parçalara sahip olan ürünler, birbiri ile uyumlu şekilde çalışarak makinelerden maksimum verimliliğin alınmasını sağlar.

   Hidrolik Silindirlerin Çeşitleri

   Hidrolik silindirler kullanım amaçlarına göre şekillenebilir. Bu çeşitlilik her bir sektör için büyük bir avantaj sağlar. Tandem, teleskobik, tek etkili ve çift etkili gibi farklı seçeneklere sahip olan silindirler basınçlı yağı içine hapseder. Oluşabilecek kaçakları önlemek içinse sızdırmazlık elemanları kullanılır. Silindirler üzerinde olası bir arıza durumunda mekanizmanın tamamını değil, parçalar üzerinde yenileme yaparak uygun maliyetle yüksek performans alabilirsiniz. Ürün gamımızda bulunan hidrolik pompa, hidrolik valf, hidrolik silindir, hidrolik vanalar, soğutucu çeşitleri, pistonlu pompalar, hortum tamburları, redüktörler, vinç çeşitleri, akümülatörler ve çok daha fazla parçayı güncel stok durumu bilgisi ile birlikte web sitemizden ulaşmanız mümkündür.

   Hidrolik Silindir Çeşitlerinin Kulanım Alanları

   Sanayi sektöründe kullanılan tek etkili silindir seçeneklerinde yağ, pistona tek taraflı olarak gönderilir. Milden veya piston başından sızdırmaz seçeneklerine sahip olan silindirler daha çok tarım makineleri ve asansörlerde kullanılır. Çift etkili silindir modelleri çift yönlü olarak çalışır. Çalışma başlangıcında veya bitimindeki sert duruşlardan meydana gelebilecek darbeleri engelleme amacı ile yastıklama veya devre elemanları kullanılabilir. Özel silindir modelleri teleskopik, döndürücü, tandem ve çift milli gibi farklı seçeneklere sahip olduğundan sektörün ihtiyacına özel olarak üretilebilirler. Ürünlerin kullanım alanına göre çeşitlenebilen silindir seçenekleri, birçok sektörde kullanım alanına sahiptir.

   HİDROLİK SİLİNDİR DESTEĞİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN

   Danışanlarımızdan hidrolik ünite imalatı için gerekli olan bilgileri aldıktan sonra en kısa süre içerisinde fiyat ve termin süresi ile ilgili geri bildirimde bulunuruz. Fiyat için maksimum 60 dakikada geri bildirimde bulunan müşteri temsilcilerimiz merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını verecek bilgi ve donanıma sahiptir , termin süresi içinse silindir çapına bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde imal edilir. Hidrolik ünite ve Hidrolik Silindir için güçlü tedarik ağı ile ürün adedine bağlı olarak en uygun çözümler tarafınıza sunulur. En kaliteli işçilik ve en yüksek hassasiyet garantisiyle sahip olacağınız hidrolik silindirler ile iş gücünüzü hafifleterek üretimde verimliliği artırabilirsiniz.

   Yeni Ürünler

   İMALAT İÇİN 02163940205
   Lütfen Teklif İsteyin
   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   İMALAT İÇİN 02163940205
   Lütfen Teklif İsteyin
   Bu kategoride toplam 1 ürün listeleniyor.
   • Sayfa :
   • 1
   Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Gizlilik Politikası Banka Hesap Numaraları  |  İptal ve İade Şartları  |  Mesafeli Satış Sözleşmesi  |  Satış Sistemi | İletişim
                                                                
     YEŞİLLER ENDÜSTRİ HİDROLİK PNÖMATİK İNŞAAT SANAYİ VE TİC. A.Ş.
   ÇERKEŞLİ OSB MAH. İMES 1. BULVARI NO2/6 DİLOVASI/ KOCAELİ
   TEL: 02625020613 - 15- 17
   GSM: 0541 688 62 85

    
   ETBIS
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.