• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Hidrolik Güç Ünitesi Üretim

   Hidrolik güç üniteleri hakkındaki tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0216 394 02 05 no.lu telefonumuzdan bize ulaşabilir veya online olarak teklif alabilirsiniz.

   Hidrolik sistemlerin enerji gereksinimini temin eden hidrolik güç üniteleri, hidrolik makineleri sürme amacıyla kullanılabilir. Pascal fizik kanununca tanımlanan basınç ve oran alanlarını çekip makinelerin kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Genellikle kaldırma uygulamalarında kullanılan hidrolik güç ünitesi sistemleri tarım, otomotiv, madencilik, havacılık ve kamyon endüstrisinde kullanılabilir. 10.000 psi'den fazla bir basınç geliştirme özelliğine sahip olan güç ünitelerinin çalışması için hafif bir basınç uygulaması yeterlidir. En avantajlı bütçelerle maksimum verimliliğinin alınmasını sağlayan üniteler, ağır metrajlı makinelerin kolay bir şekilde işlevsel hale gelmesini sağlar.

   Hidrolik Güç Ünitelerinin Çalışma Prensibi

   Hidrolik güç üniteleri dönme hareketi, kuvvet ya da doğrusal hareket sistemleri aracılığı ile çalışabilir. Enerjinin üretilmesi, iletilmesi, dağıtılması ve kontrol edilmesi ile ilgili farklı bileşenlere sahip olan sistemler elektrikle çalışan mekanizmalar, elektrikli veya dizel motorlar, uzaktan kumanda ve kablosuz uzaktan kumanda gibi elektrik kontrol sistemleri, hidrolik valfler, hidrolik kontrol bloğu, hidrolik yağ tankı, hidrolik rezervuarlarına yağ doldurmak için havalandırma kapağı, hidrolik dişli pompalar, emiş filtreleri, dönüş filtresi ve basınç filtresi gibi bileşenlere sahiptir. Hem günlük yaşamda hem de sanayi sektöründe büyük bir yer edinen hidrolik güç ünitelerinin kullanım alanı oldukça geniştir. Tasarımda esneklik, maliyet verimliliği, güvenilirlik ve güvenlik, yüksek güç geçişi yoğunluğu gibi avantajlara sahip olan üniteler, kullanım amaçlarına göre farklı tasarımlara sahip olabilir.

   Hidrolik Güç Ünitelerinin Tasarımsal Özellikleri

   Tek ve çift etkili hidrolik silindirleri olarak birbirinden ayrışan güç ünitelerinde tek etkili olan modellerde hidrolik sıvısı pistonun bir ucuna etki ederken çift etkili modellerde hidrolik sıvısı pistonun iki ucuna dönüşümlü olarak hareket eder. Ebatlarına göre farklı güç paketlerine sahip olan modeller sıvı tipi (mineral yağ HL ya da HLP), akış hızı, elektrik motor gücü, çalışma basıncı ve tank hacmi gibi performans özelliklerine sahiptir. Mikro güç üniteleri, mini güç üniteleri, standart hidrolik güç üniteleri, hidrolik güç ünitesi istasyonları gibi çeşitleri bulunan üniteler, farklı sektörlerde ihtiyaca odaklı olarak hizmet eder. Hidrolik güç ünitesi seçenekleri, özellikleri ve çok daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için online mağazamızı ziyaret edebilir veya müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz.

   Yeni Ürünler

   SİPARİŞ İÇİN 05523566285
   14,40 TL + KDV
   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   SİPARİŞ İÇİN 05523566285
   14,40 TL + KDV
   İMALAT İÇİN: 0216 394 02 05
   1,20 TL + KDV
   Bu kategoride toplam 2 ürün listeleniyor.
   • Sayfa :
   • 1
   Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Gizlilik Politikası Banka Hesap Numaraları  |  İptal ve İade Şartları  |  Mesafeli Satış Sözleşmesi  |  Satış Sistemi | İletişim
                                                                
     YEŞİLLER ENDÜSTRİ HİDROLİK PNÖMATİK İNŞAAT SANAYİ VE TİC. A.Ş.
   ÇERKEŞLİ OSB MAH. İMES 1. BULVARI NO2/6 DİLOVASI/ KOCAELİ
   TEL: 02625020613 - 15- 17
   GSM: 0541 688 62 85

    
   ETBIS
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.